برای ارتباط با مشاوران کنکور پنگوئن فرم زیر را پر نمایید.
در تمامی ساعت شبانه روز میتوانید با مشاورین پنگوئن ارتباط برقرار کنید.

با پنگوئن به رویاهایت برس
بستن

برنامه ریزی

برنامه ریزی

 

یکی از اصول مهم در هر کاری، برنامه ریزی است. اگر شما برنامه ریزی منظم و اصولی داشته باشید، قطعاً در تمامی کارهایتان به اهداف خود می رسید، برنامه ریزی به شما کمک می کند که برای رسیدن اهداف خود، سازماندهی و نظم خاصی داشته باشید. به طور مثال اگر برای کنکور می خواهید موفق شوید، می توانید یک برنامه ریزی درسی متناسب با اصول و قواعد صحیح برنامه ریزی تهیه نمایید و بر اساس آن بهترین نتیجه را بگیرید.

برنامه درسی

 

یکی از دغدغه هایاصلی دانش آموزان، کنکوری ها و پشت کنکوری ها این است که برنامه  درسی دقیق و منظمی ندارند و دچار سردرگمی می شوند. اگر شما می خواهید که یک نتیجه خوب در کنکور سراسری بگیرید، قطعاً باید نکات زیر را برای یک برنامه درسی دقیق رعایت فرمایید تا بتوانید رتبه خوبی در کنکور کسب نمایید و به آرزوی خود یعنی قبولی در کنکور برسید:

          برای خودتان، اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت مشخص نمایید.
برای اهدافتان، زمان بندی مشخصی را در نظر بگیرید.
برنامه ریزی درسی خود را روی کاغذ بنویسید و در جای مناسب نگهداری نمایید.

پیشنهاد می کنیم سری به مقاله « با این برنامه امتحاناتتو 20 بگیر » بزنید.

برنامه ریزی درسی اصولی،رمز موفقیت در کنکور

 

برنامه ریزی برای کنکور

 

سؤال اصلی اکثر دانش آموزان و کنکوری ها این است که برنامه ریزی برای کنکور چگونه است؟ چگونه می توان در برنامه ریزی برای کنکور موفق بود؟ در جواب این سؤال می توان گفت که برنامه ریزی مناسب برای کنکور اصول و قواعد خاصی دارد که اگر این اصول را رعایت نمایید می توانید مدیریت زمان داشته باشید و درس هایتان را با نظم و قواعد خاصی مدیریت نمایید. شما می توانید با برنامه ریزی روزانه پنگوئن، درس های خود را مطالعه نمایید و در زمان مناسب تست بزنید و آزمون های آزمایشی خود را تحلیل نمایید و خود را برای کنکور سراسری آماده نمایید.

 

مزایای یک برنامه درسی اصولی

1- برنامه ریزی درسی کنکور شما باید شخصی باشد.
2- یک برنامه درسی مناسب باید قابلیت انعطاف پذیری داشته باشد.
3- در برنامه درسی کنکور خودتان، اهداف مشخصی داشه باشید و با توجه به آن برنامه ریزی کنید.
4- برنامه ریزی برای کنکور شما باید واقع بینانه باشد و قابلیت اجرا داشته باشد.
5- حتماً برنامه درسی خودتان را مورد ارزیابی قرار دهید.
6- برنامه ریزی کنکور خود را منظم، شیک و زیبا بنویسید.

 

زمان را از دست ندهید.موفقیت همین نزدیکیست!

مدیریت و برنامه ریزی

یکی از اهداف اصلی برنامه ریزی این است که شما بتوانید زمان را مدیریت نمایید. اگر برای خود جدول برنامه ریزی درسی کنکور تهیه کنید و برای برنامه ریزی روزانه خود، دفتر برنامه ریزی آماده نمایید و مطابق با آن پیشروی کنید، قطعاً می توانید زمان خود را تا کنکور مدیریت نمایید و تمامی دروس خود را مطالعه و مرور کنید و قطعاً با یک مدیریت و برنامه ریزی و اجرای برنامه جامع و کامل پنگوئن به اهداف کوتاه، میان مدت و بلند مدت خود برسید. خالی از لطف نیست که سری هم به مقاله برنامه درسی برای کنکور بزنید.

 

جدول برنامه ریزی درسی

 

جدول برنامه درسی چیست؟ جدول برنامه ریزی درسی چه کمکی به ما می کند؟ آیا با جدول برنامه درسی مناسب می توانیم در کنکور موفق باشیم؟ در جواب این سؤالات می توان گفت که اگر در برنامه ریزی درسی خود، جدول برنامه ریزی درسی مناسبی داشته باشید، کمک شایانی به شما خواهد کرد تا طبق برنامه به اهداف خود برسید، توجه داشته باشید که اگر جدول برنامه ریزی درسی شما برای کنکور، شیک و زیبا و خوانا باشد، رغبت شما به انجام آن بیشتر خواهد شد و پیشرفت سریع تری در نتیجه گیری در کنکور خواهید داشت.

 

 

 

ویژگی های یک جدول برنامه ریزی درسی

 

 نظارت دقیق بر تمامی فعالیت های روزانه خود
تحلیل و ارزیابی شخصی خود جهت پیشرفت و آماده سازی برای کنکور
تمرکز بیشتر بر مطالعه و تست زنی
شادابی و عدم خستگی طولانی مدت تا کنکور سراسری

 

نمونه برنامه درسی کنکور

برنامه ریزی درسی برای کنکور، به شما کمک می کند که مدیریت زمان تا روز کنکور داشته باشید، برنامه ریزی کنکور پنگوئن، ذهن شما را برای کنکور سراسری آماده می سازد و می توانید با مشاوره گرفتن از مشاوران پنگوئن و تهیه ی یک برنامه ریزی اصولی، به جشن قبولی در بهترین رشته و دانشگاه فکر کنید. برای دریافت نمونه برنامه ریزی درسی کنکور پنگوئن می توانید با شماره 02188947823 تماس بگیرین.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 اگه سوالی داری بپرس، اگه نظری داری بگو...
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
کاربران ناشناس

سلام من پایه یازدهم هستم میخواستم اگه امکان داره یه برنامه واسه تابستون از شما بگیرم که با برنامه ریزی آشنا بشم و بتونم دهم و یازدهمم را خوب ببندم ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

نازی

سلام خوب هستید یه سوال داشتم میشه بگم

نازی

استاد من پشت کنکوری هستم رشته ی تجربی تا الان پایه ی دهم یازدهم دروس تخصصی زیست و عمومی هم ادبیات و عربی و دینی رو خوندم جمع کردم الان به نظرتون مطلب جدیدی بخونم یا مرور کنم به نظر تون چه کار کنم