برای ارتباط با مشاوران کنکور پنگوئن فرم زیر را پر نمایید.
در تمامی ساعت شبانه روز میتوانید با مشاورین پنگوئن ارتباط برقرار کنید.

با پنگوئن به رویاهایت برس
بستن

6 راز مهم در انتخاب رشته که هیچ کس نمیداند!

مطمئناً برای‌تان جالب است که بدانید انتخاب رشته می‌تواند تا چه بر آینده‌تان تاثیرگذار باشد! در واقع انتخاب رشته تنها چیدن پشت سر هم رشته محل‌ها روی کاغذ نیست! برای یک انتخاب رشته اصولی باید موارد زیر را حتماً در نظر بگیرید:

آگاهی کامل از رشته ها (علاقه، بازار کار، وضعیت ادامه تحصیل و …)
خصوصیات شخصیتی شما متناسب با رشته‌های انتخابی
توانایی‌های علمی شما متناسب با رشته های انتخابی
شناخت دانشگاه‌ها و دوره‌های تحصیلی
شرایط زندگی و جغرافیایی شما
انتخاب رشته‌ی اصولی و صحیح که شانس قبولی شما را افزایش می‌دهد.

راز انتخاب رشته

با انتخاب رشته پنگوئن به رویاهایت برس!

 

خب بلاخره کنکور تمام شد و حالا نوبت به انتخاب رشته رسید!انتخاب رشته حتی از کنکور هم مهمتر است و اگر رتبه خوبی هم کسب کنی ولی انتخاب رشته درست و اصولی نداشته باشی ممکنه نتیجه خوبی نگیری و در بهترین رشته و دانشگاه قبول نشی!پس باید انتخاب رشته هوشمندانه ای داشته باشی تا بتوانی از بقیه جلو بزنی و جشن قبولی در بهترین رشته و دانشگاه را بگیری.تو می توانی با خواندن مقاله زیر به راحتی با یک انتخاب رشته صحیح به رویاهات برسی!

برای دریافت مشاوره، تخمین رتبه و انتخاب رشته، اطلاعات زیر را پر کنید تا مشاوران در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

"*" زمینه های مورد نیاز را نشان می دهد

بهترین انتخاب متناسب با رتبه

با هر رتبه ای که داری بهترین نتیجه رو بگیر!

 

یکی از دغدغه های اصلی همه داوطلبان این است که با این رتبه می توان جای خوبی قبول شد؟در جواب می توان گفت بله 100 درصد ولی به شرطی که بهترین انتخاب رشته رو داشته باشی. هر ساله بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری به دلیل انتخاب رشته غیراصولی نمی توانند در دانشگاه مناسبی قبول شوند و برعکس افرادی که انتخاب رشته اصولی دارن در بهترین رشته و دانشگاه قبول میشن! در ادامه به برخی از اصول صحیح انتخاب رشته میپردازیم. برای مشاوره تلفنی و آنلاین با ما تماس بگیرید.

اصول صحیح انتخاب رشته چیه؟

 

 • در نظر گرفتن علاقه
 • توجه به استعداد
 • در نظر داشتن بازار کار مناسب
 • توجه به ادامه تحصیل
 • در نظر گرفتن شرایط خانواده
 • بررسی اولویت بندی صحیح و ترتیب  درست انتخاب ها
 • مشورت گرفتن از افراد متخصص

 

یادت باشه تو فقط یکبار انتخاب رشته میکنی و زمانی برای جبران نداری!

"*" زمینه های مورد نیاز را نشان می دهد

 

 

انتخاب رشته الماسی پنگوئن

 

خب اگه رتبه خوبی نیاوردی،نا امیدی،سردرگمی،نمیدونی چیکار کنی،رتبت خوب شده ولی استرس داری،نگران آیندتی،اطلاعاتی از رشته ها و نحوه انتخاب رشته نداری،نگران نباش!همین الان با مشاوران انتخاب رشته طرح الماسی پنگوئن  تماس بگیر تا مشاوران پنگوئن هم شما را راهنمایی کنند و هم انتخاب رشته اصولی و دقیقی برای تو انجام دهند تا بهترین نتیجه رو کسب کنی و در بهترین رشته و دانشگاه قبول شی!

 

 

 

انتخاب رشته حضوری پنگوئن

 

متاسفانه هر ساله بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری به دلیل عدم انتخاب رشته صحیح فرصت های قبولی در بهترین رشته و دانشگاه رو از دست می دهند.بنابراین توصیه می شود اصول صحیح انتخاب رشته را از مشاوران پنگوئن بخواهید تا با خیال راحت و آسوده انتخاب رشته خود رو انجام دهید و به فکر جشن قبولی در بهترین دانشگاه باشید.پس فرصت رو از دست ندهید و جهت رزرو انتخاب رشته حضوری پنگوئن با مشاوران پنگوئن تماس بگیرید و از سایر داوطلبان جلو بزنید و آینده خود را تضمین نمایید.مشاوره انتخاب رشته حضوری پنگوئن در دو جلسه انجام میشه و  جلسه اول در مورد  رشته های تحصیلی و آینده شغلی و انگیزشی به شما مشاوره داده می شود و جلسه دوم انتخاب رشته اصولی انجام خواهد شد.

 

جهت انتخاب رشته کنکور 

فرم زیر را پر کن

"*" زمینه های مورد نیاز را نشان می دهد

 

ویژگی های انتخاب رشته حضوری پنگوئن:

 

 • مشاوره تخصصی رشته های تحصیلی
 • مشاوره تخصصی دانشگاه ها
 • اولویت بندی رشته ها
 • اولویت بندی دانشگاه
 • بررسی و انجام صحیح انتخاب رشته
 • مشاوره انگیزشی
 • برسی تخصصی بازارکار احتمالی آینده ی شغلی رشته ها
 • بررسی تخصصی و مقایسه رشته های تحصیلی

 

 

انتخاب رشته تلفنی پنگوئن

 

شاید با خود فکر کرده اید که اگر تهران نیستید و یا در جایی از تهران هستید که فاصله شما زیاده باید چیکار کرد؟یا به دلیل کرونا نمی توان حضوری برای انتخاب رشته مراجعه کرد چه باید کرد؟ توصیه میکنیم از انتخاب رشته تلفنی پنگوئن استفاده کنید که هم راحتتر باشید و هم در زمان خود صرفه جویی کنید.همین الان با مشاوران پنگوئن تماس بگیرید تا شما را در انتخاب رشته تلفنی پنگوئن راهنمایی نمایند تا با توجه به رتبه ای که کسب کردید با یک انتخاب رشته اصولی در بهترین رشته و دانشگاه قبول شوید.مشاوره انتخاب رشته تلفنی پنگوئن در دو جلسه انجام میشه و  جلسه اول در مورد  رشته های تحصیلی و آینده شغلی و انگیزشی به شما مشاوره داده می شود و جلسه دوم انتخاب رشته اصولی انجام خواهد شد.

 

زمان را ازدست نده،موفقیت همین نزدیکیست!

 

ویژگی های انتخاب رشته تلفنی پنگوئن:

 

 1. مشاوره تخصصی رشته های تحصیلی
 2. مشاوره تخصصی دانشگاه ها
 3. اولویت بندی رشته ها
 4. اولویت بندی دانشگاه
 5. بررسی و انجام صحیح انتخاب رشته
 6. مشاوره انگیزشی
 7. برسی تخصصی بازارکار احتمالی آینده ی شغلی رشته های تحصیلی
 8. بررسی تخصصی و مقایسه رشته های تحصیلی

 

 

 

آیا با این رتبه ای که دارم می توانم قبول شم؟

 

شما چه رتبه خوبی به دست آورده باشی یا رتبه بدی هم کسب کرده باشی اگه انتخاب رشته اصولی نداشته باشی از دیگران عقب میمونی!چه بسا افرادی بودند که رتبه بدتری از داوطلبان دیگر داشتند اما با یک انتخاب رشته دقیق و خوب تونستند از اون افراد نتیجه بهتری بگیرند.انتخاب رشته مهم زندگیتون رو هوشمندانه انجام بدین و این امر یکبار برای شما اتفاق میفته ،پس قدرشو بدون و زمان رو از دست نده!

 

با انتخاب رشته هوشمندانه پنگوئن آینده خودتو تضمین کن!

"*" زمینه های مورد نیاز را نشان می دهد

انتخاب رشته سراسری پنگوئن 

 

یکی از مهم ترین مراحل زندگی انتخاب رشته دانشگاه می باشد،چون هم رشته و دانشگاهت مشخص میشه هم آینده کاری،پس باید در این مورد خیلی دقت کرد و خوب و هوشمندانه انتخاب داشته باشیم تا در آینده به مشکل نخوریم.هدف اول همه داوطلبان کنکور قبولی در بهترین رشته در بهترین دانشگاه های سراسری می باشد،از این رو انتخاب رشته دانشگاه سراسری از اهمیت بالایی برخورداره و شما باید اطلاعات کافی در مورد دوره های تحصیلی و دانشگاه ها داشته باشین تا هم از کنکور محروم نشین هم بهترین جا قبول بشین.

 

انتخاب رشته صحیح،رمز موفقیت در قبولی

 

انتخاب رشته آزاد پنگوئن

 

بچه ها نگران نباشید،ما در کنار شما هستیم تا بهترین نتیجه رو کسب کنید و آینده خودتون رو تضمین کنید.انتخاب رشته مهمتر از خود کنکور هست و باید نهایت دقت را در انتخاب رشته داشته باشید.شما میتونید با پنگوئن با یک انتخاب رشته رویایی با هر رتبه ای که دارید در بهترین رشته و دانشگاه قبول شوید.انتخاب رشته آزاد پنگوئن میتونه به شما کمک کنه تا در بهترین حالت ممکن به آرزوی خودتون برسید.

 

 

 

انتخاب رشته بدون کنکور پنگوئن

 

انتخاب رشته بدون کنکور پنگوئن راهی جدید و راحت برای ورود به دانشگاه می باشد.البته اینکه چه رشته ای و کدام یک از دانشگاه های سراسری،آزاد و یا علمی کاربردی را انتخاب کنید امری مهم و ضروری است و همچنین چون بدون کنکور بر اساس معدل می باشد اگر انتخاب درستی نداشته باشید ممکنه یا قبول نشین یا جای خوبی قبول نشین.پس حواستو جمع کن!

 

 

با یک انتخاب رشته صحیح آینده خودتو بساز!

 

متاسفانه بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری انتخاب رشته درستی ندارند و یا مشاور  خوبی ندارند که آنها را رهنمایی نمایند و با رتبه ای که به دست می آورند نمی توانند جای مناسبی قبول شوند.بنابراین توصیه میکنیم مهمترین مرحله زندگی رو با اشتباه سپری نکنید و از طرح الماسی انتخاب رشته پنگوئن استفاده کنید تا جشن قبولی در بهترین دانشگاه رو بگیرید و آینده خودتونو بسازید.همین الان با مشاوران پنگوئن تماس بگیر و فرصت را از دست نده!

 

تماس با مشاوران انتخاب رشته پنگوئن

 

و اما زمان رو از دست نده!

این روزها بر نمیگرده!

 

 

اگر از نتیجه ی امسالتون راضی نیستید اصلا نگران نباشید! یک برنامه ی حرفه ای می تواند شما را به اهداف تان برساند. برای آگاهی از  نحوه برنامه ریزی برای کنکور با ما همراه باشید.

برای دریافت مشاوره، تخمین رتبه و انتخاب رشته، اطلاعات زیر را پر کنید تا مشاوران در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

"*" زمینه های مورد نیاز را نشان می دهد

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
25 اگه سوالی داری بپرس، اگه نظری داری بگو...
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
کاربران ناشناس

سلام برای انتخاب رشته سوالاتی دارم.

کاربران ناشناس

سلام میخاستم راجب انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ازتون بپرسم چه رشته ای رو انتخاب کنم ؟حسابداری رو دوست دارم ولی دو دلم خواهشا کمک کنید?

بلوبری

سلام خسته نباشید واقعا ممنون میشم اگه جواب بدین … به نظرتون با این درصدا آموزش انگلیسی بابلسر روزانه قبول میشم ؟ ادبیات 36 عربی 46 معارف 85 زبان عمومی 60 تخصصی 33 منطقه 3 هستم

محمدرضاشیخه‌زاده

سلام ببخشیدبرای اینکه کارمندبانک وبه تبع رئیس بانک شدمیشه رشته‌ی ریاضیات وکاربردهای امیرکبیرخوند؟واینکه میگن تا۴چندسال دیگرکل بانکهااشباع خواهندشدودیگراستخدامی نخواهیم داشت واقعیت است؟باتشکرازشما

Hamid

سلام من دیپلم۶.۳.۳فنی حرفه ای دارم آیا میتوانم در دانشگاه آزاد رشته حقوق بخوانم؟با تشکر.

Ali

سلام بنظرتون اگه رتبمون تو تجربی خیلی بد شده باشه مثلا صدهزار واینا بازم باید به مشاور مراجعه کرد وامیدی هست؟البته من نمیدونم رتبه ام چی شده ولی میدونم رتبه تجربیم بد شده

کنکوری ۷۷ هستم

سلام وقتتون بخیر.دیشب نتایج اومد کارناممو دیدم دانشگاه آزاد غیر مجاز شدم!شما میدونید دلیلش چیه؟
در ضمن پارسال دانشگاه آزاد رشته بهداشتوقبول شدم اما برای ثبت نام نرفتم.خواهش میکنم راهنمایی کنید منو.
ینی باید زمان ثبت نام کارت اعتباری برای آزاد میخریدم؟گیج شدم تو رو خدا زود جواب بدید

کنکوری ۷۷ هستم

سلام من چرا دانشگاه آزاد غیر مجاز شدم؟ینی چی؟باید قبلش کارت اعتباری میخریدم براش؟پارسال آزاد قبول شدم نرفتم میتونه بخاطر اون باشه؟

رئیسی

سلام
من امسال کنکور دادم رتبه ام خوب نشد ولی همه رو مجاز شدم جز فرهنگیان ینی نمیتونم فرهنگیان برم؟؟؟

رتبه ام شده ۶۲۰۰۰ تجربی منطقه ۳ بنظرتون میتونم انتخاب رشته کنم قبول میشم یا ن؟؟؟

eli

سلام من رتبم شده ۳۱۱۶۸منطقه۱ تجربی نمیتونم دانشگاه فرهنگیان قبول بشم یایاروانشناسی تهران دولتی؟

فرشاد

سلام با رتبه ۲۱۰۰۰ ریاضی منطقه ۳ میشه مهندسی نقشه برداری یا معماری یا عمران دولتی قبول شد ؟

ع

سلام من امسال کنکور تجربی شرکت کردم ولی رتبه خوبی نیاوردم میخوام بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کنم حالا ممکنه با معدل ۱۸٫۵۰پرستاری قبول شم

A

سلام من امسال کنکور رتبه ۶۲۰۰۰منطقه ۳ شدم و ۲۰۰۰۰ایثارگر ۵ درصد برای چقدر احتمال قبولیم در رشته هایی که مجاز شدم(روزانه)هست؟