برای ارتباط با مشاوران کنکور پنگوئن فرم زیر را پر نمایید.
در تمامی ساعت شبانه روز میتوانید با مشاورین پنگوئن ارتباط برقرار کنید.

با پنگوئن به رویاهایت برس
بستن

تدریس خصوصی

 

تدریس خصوصی

 

یکی از نیازهای اساسی دانش آموزان و کنکوری های عزیز، نیاز به تدریس خصوصی است.

همواره دانش آموزانی را می بینیم که در مدرسه خوب یاد نمیگیرند و یا روزهایی به علت بیماری در مدرسه غائب هستند ، یا در درس هایی ضعیف هستند. بنابراین احتیاج به معلمی دارند که به صورت خصوصی به آن ها آموزش دهد.

در تدریس خصوصی شما راحت تر می توانید موضوعات دروس کنکور را یاد بگیرید. چون معلم خصوصی تنها به شما درس می دهد و تمام وقت یک کلاس خصوصی صرف شما می شود. پیشنهاد می کنیم به مقاله مطالعه کنکور هم سر بزنید.

 

 

همچنین در تدریس خصوصی می توانید راحت تر نکته های مطالعه و نکته های تستی را فرا بگیرید ، در نتیجه بتوانید نمره ی خوبی را در امتحانات و رتبه ی مناسب را برای قبولی در کنکور کسب نمایید.

پس تدریس معلمی را انتخاب نمایید که با روش تدریس آن راحت باشید و مطالب را سریع تر یاد بگیرید.

شما می توانید از مدرسان پنگوئن درخواست نمایید تا جلسه تدریس خصوصی را برای شما برگزار نمایند تا بتوانید به اهداف خود و قبولی در کنکور دست یابید.

 

 

هماهنگی کلاس آنلاین

02188947823

 

 

روش تدریس

 

متأسفانه برخی از داوطلبان کنکور سراسری و دانش آموزان در انتخاب معلم خود، ناآگاه هستند و معلمی را انتخاب می نمایند که روش تدریس مناسبی ندارد.

خب خیلی مهمه که معلم خصوصی شما کلاس رو خوب اداره کنه ، با یک روش تدریس خوب زمان رو مدیریت کنه تا شما بتونین هم هزینه کمتری پرداخت کنید و هم مطالب بیشتری یاد بگیرین.

 

روش تدریس مناسب،یادگیری بهتر

ویژگی های یک روش تدریس خوب

 

  •      تعامل بین معلم و دانش آموز باشد. یعنی تنها معلم نگوید و دانش آموز گوش دهد. بهتر است که در تدریس خصوصی، ارتباط بین مدرس و دانش آموز باشد تا یادگیری سریع تر و بهتر شکل گیرد.
  •     مدرس اهداف تدریس خود در هر جلسه و موضوع درس را برای دانش آموز مشخص نماید که دانش آموز آماده یادگیری باشد.
  •      ایجاد فضای آموزشی خوب توسط مدرس که دانش آموز بتواند به راحتی و با انرژی مطالب درسی را یاد بگیرد.

 

تدریس خصوصی پنگوئن

 

مجوعه آموزشی پنگوئن با کادری مجرب از مشاورین و مدرسین امکان تدریس خصوصی پنگوئن را برای شما دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری فراهم نموده است.

مدرسین پنگوئن از روش تدریس مناسبی برخوردارند ، از روش های نوین آموزشی و تدریس آگاهی کامل را دارند . می توانند در جلسات و کلاس تدریس خصوصی، علاوه بر تدریس، تکنیک ها و روش های صحیح مطالعه، نکات تستی، روش تست زدن را به شما گفته و شما را آماده امتحانات نهایی و کنکور سراسری نمایند.

بسیاری از دانش آموزان، دنبال تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و سایر دروس اختصاصی هستند تا مشکلات خود را برطرف نمایند که این امکان در تدریس خصوصی پنگوئن برای شما فراهم شده است .پس در هر درسی که مشکل دارید می توانید درخواست تدریس خصوصی نمایید.

 

در کنار گرفتن کلاس میتونی از مشاوره تحصیلی و انگیزشی مشاوران کمک بگیری

02188947823

بسیاری از دانش آموزان اطلاع دقیقی از تدریس خصوصی عربی، تدریس خصوصی ادبیات، تدریس خصوصی دین و زندگی، تدریس خصوصی زبان ندارند . به همین دلیل از این جلسات بهره مند نمی شوند.

مجموعه پنگوئن در تدریس خصوصی دروس عمومی هم پیش قدم شده و مدرسان و مشاوران مجموعه می توانند در تمامی زمینه های آموزشی، نیازهای شما را برطرف نمایند.

در ضمن اگر در رشته ریاضی درس می خوانید پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله برنامه ریزی برای کنکور ریاضی بزنید.

 

 

 

 

مزیت های تدریس خصوصی پنگوئن

 

  •     کلاس های تدریس خصوصی پنگوئن، نسبت به کلاس های مدرسه بازدهی و تأثیر گذاری بیشتری دارند . علت آن این است که دانش آموزان و کنکوری ها با مدرس خود تنها بوده و می توانند به راحتی تمامی سؤالات خود را از معلم بپرسند.همچنین معلم تمام زمان جلسه را صرف تدریس به یک دانش آموز می کند.
  •     جلسات تدریس خصوصی پنگوئن شامل دو بخش می شود:1-تدریس خصوصی تشریحی .   2-تدریس خصوصی تستی.
  • این امکان به شما کمک می کند که برای امتحانات مدارس مشکل دارید به صورت تدریس خصوصی تشریحی با مدرس آموزش ببینید. اگر می خواهید به صورت تستی خود را تقویت کنید از مجموعه پنگوئن و معلم خصوصی خود بخواهید به صورت تستی به شما آموزش دهند و تدریس خود را ادامه دهند.
  •     تدریس خصوصی پنگوئن در منزل شما برگزار می شود یا به صورت آنلاین هست.در نتیجه شما احساس راحت تری نسبت به مدرسه دارید و شما می توانید با لباس راحتی و امکانات خودتان گوش به تدریس معلم دهید.
  •      استفاده از تدریس خصوصی پنگوئن، مانع اتلاف وقت شما و زمانی که صرف رفت و آمد می کنید می شود و شما مدیریت زمان هم دارید.
  •     کلاس های تدریس خصوصی پنگوئن محدودیت جلسه ندارند ،شما با توجه به سطحتان در آن درس می توانید به هر میزان درخواست جلسه تدریس خصوصی نمایید. حتی در مواقع امتحانات و یا نزدیک کنکور نیز می توانید درخواست جلسه تدریس خصوصی فوق العاده نمایید.
  • کلاس های آنلاین پنگوئن با استفاده از بهترین نرم افزارها و با کیفیت مناسب شما رو به نتیجه دلخواه می رساند.

اگر کنکوری هستید پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله برنامه درسی برای کنکور بزنید.

با تدریس خصوصی پنگوئن 20 بگیر!

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 اگه سوالی داری بپرس، اگه نظری داری بگو...
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments