برای ارتباط با مشاوران کنکور پنگوئن فرم زیر را پر نمایید.
در تمامی ساعت شبانه روز میتوانید با مشاورین پنگوئن ارتباط برقرار کنید.

با پنگوئن به رویاهایت برس
بستن

گروه کنکور

 

گروه کنکور

 

یکی از شیوه های حدید مطالعه کنکور و تست زنی کنکور، استفاده از گروه کنکور جهت مطالعه گروهی می باشد. مطالعه گروهی و تست زنی گروهی برای کنکور سراسری به شما کمک می کند که بهتر یاد بگیرید و مبحثی که شما نمی دانید را از سایر افراد گروه می پرسید و مطالبی را که شما می دانید کنفرانس می دهید و این به شما کمک می کند که در گروه کنکور بتوانید به بهبود رتبه و تراز برسید و همچنین می توانید انگیزه خود را در گروهی مطالعه کردن بالا ببرید، توصیه می شود که جهت اطلاع دقیق از مزایا و معایب مطالعه گروهی دروس کنکور در گروه کنکور با مشاورین تخصصی کنکور پنگوئن تماس حاصل فرمایید و راهنمایی بگیرید. در ضمن توصیه می شود اگر قصد مطالعه گروهی برای کنکور سراسری دارید حتماً برای خود هدف داشته باشید و با هدفتان پیشروی کنید. برای برنامه ریزی درسی برای کنکور کلیک کنید.

 

مطالعه گروهی،یادگیری بهتر

 

گروه تجربی

 

داوطلبان کنکور سراسری تجربی، همواره دنبال گروه تجربی هستند که بتوانند با سایر داوطلبان کنکور تجربی آشنا شده، نحوه ی مطالعه صحیح دروس کنکور، تکنیک های تست زنی کنکور را یاد گرفته و با یک مشاوره کنکور و برنامه ریزی درسی خود را برای کنکور سراسری آماده نمایند. بدین منظور شما می توانید از پنگوئن گروپ استفاده نمایید و در گروه کنکور تجربی عضو شده و به مطالعه ی گروهی در مجموعه پنگوئن بپردازید و تست بزنید و از مشاوران تخصصی کنکور پنگوئن راهنمایی بگیرید.

گروه ریاضی

 

مطالعه ی گروهی کنکور به شما کمک می کند تا بتوانید با دوستان خود و در فضایی مناسب به مطالعه و تست زدن بپردازید. با عضویت در گروه ریاضی می توانید با داوطلبان کنکور ریاضی رفع اشکال نمایید و به صورت گروهی برای کنکور مطالعه کنید. گروه ریاضی پنگوئن این امکان را به شما می دهد تا با دوستان خود و سایر داوطلبان کنکور ریاضی و با یک هدف مناسب و برنامه ریزی درسی صحیح بتوانید به هدف خود یعنی قبولی در بهترین رشته و دانشگاه در کنکور سراسری ریاضی دست یابید. برای برنامه ریزی این گروه می توانید سری هم به مقاله برنامه کنکور ریاضی بزنید.

 

گروه زبان

 

داوطلبان کنکور سراسری زبان می توانید به صورت گروهی مطالعه کنید .بسیاری از افراد می گویند که می خواهیم با دوستانمان مطالعه کنیم ولی مکان مناسبی برای مطالعه دروس کنکور نداریم. دیگر نگران این موضوع نباشید .شما می توانید با مشاوران تخصصی کنکور سراسری زبان پنگوئن تماس حاصل فرمایید و در گروه زبان پنگوئن عضو شوید و از خدمات پنگوئن گروپ استفاده نمایید و با ارائه برنامه ریزی درسی مناسب توسط مشاوران پنگوئن در کمترین زمان ممکن به قبولی در کنکور سراسری دست یابید.

 

گروه انسانی

 

برخی از افراد هستند که با گروه راحت تر می توانند درس بخوانند و از اطلاعات یکدیگر استفاده نمایند. دانش آموزان سال دوازدهم و کنکوری های گروه انسانی می توانند در گروه انسانی مجموعه آموزشی پنگوئن عضو شوند و با دوستان خود مطالعه نمایند و از مشاوران پنگوئن، تکنیک های مطالعه و تکنیک های تست زنی کنکور یاد بگیرند و با مشاوره انگیزشی مشاوران مرکز به هدف خود یعنی قبولی در کنکور سراسری دست یابند.

 

مطالعه گروهی پنگوئن را از دست ندهید

گروه هنر

 

گاهی وقت ها به این نتیجه می رسید که حوصله درس خواندن ندارید، انگیزه ندارید و نمی توانید ادامه دهید، نگران نباشید، شما می توانید در مطالعه کنکور گروه هنر در مجموعه پنگوئن عضو شوید و از خدمات پنگوئن گروپ استفاده نمایید. به صورت گروهی مطالعه کنید و تست بزنید و از اطلاعات یکدیگر استفاده نمایید تا به هدف خود یعنی قبولی در کنکور دست یابید.

گروه کنکوری پنگوئن

 

شما با عضویت  در گروه کنکوری پنگوئن می توانید از خدمات آموزشی پنگوئن استفاده نمایید. شما می توانید با دوستان خود در مرکز آموزشی پنگوئن، تشکیل یک گروه کنکوری پنگوئن دهید و با همدیگر به مطالعه دروس کنکور بپردازید. هم چنین می توانید به صورت گروهی تست بزنید و آزمون بدهید. هم چنین می توانید به صورت گروهی درخواست مشاوره گروهی کنکور بدهید. شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر و دقیق تر از گروه کنکوری پنگوئن با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را به دست آورید و با یک برنامه ریزی دقیق و با استفاده از تکنیک های مطالعه و تست زنی به راحتی رتبه برتری شوید.

 

با گروه کنکوری پنگوئن کنکور را قورت بده

در انتها پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله معرفی رشته بزنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 اگه سوالی داری بپرس، اگه نظری داری بگو...
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments