برای ارتباط با مشاوران کنکور پنگوئن فرم زیر را پر نمایید.
در تمامی ساعت شبانه روز میتوانید با مشاورین پنگوئن ارتباط برقرار کنید.

با پنگوئن به رویاهایت برس
بستن

معرفی رشته

 

معرفی رشته

 

انتخاب رشته و معرفی رشته توسط مشاوران به شما داوطلبان کنکور سراسری کمک می کند که انتخاب هوشمندانه و آگاهانه داشته باشید. اگر به اطرافیانتان دقت نمایید بسیاری از افراد، علاقه ای به رشته ای که خواندند ندارند و یا بازار کار مناسبی ندارند. علت این است که مشاوره معرفی رشته مناسبی نداشته و یا اصلاً مشاوره ای نگرفتند. توجه داشته باشید که در انتخاب رشته برای کنکور و دانشگاه باید هم به علاقه خود فکر کنید، و هم بازار کار. پس قبل از ورود به دانشگاه حتماً رشته های دانشگاهی را به خوبی بشناسید. بنابراین توصیه می کنیم که از مشاوران تخصصی کنکور پنگوئن در مورد معرفی رشته و انتخاب رشته راهنمایی بگیرید و با انتخابی هوشمندانه و هدفمند آینده خود را تضمین کنید.

 

انتخاب رشته هوشمند،رمز موفقیت در آینده

رشته های تجربی

 

داوطلبان کنکور تجربی قبل از انتخاب رشته در کنکور، باید رشته های تجربی را به دقت بشناسید و سپس اقدام به انتخاب آن نمایید. توجه داشته باشید که برای شناخت کامل هر رشته باید اطلاعات دقیقی از توانایی های مورد نیاز آن رشته، چارت درسی رشته مورد نظر در دانشگاه، محیط کاری، بازار کار و موقعیت شغلی در خارج و داخل ایران را به دست آورید. از جمله رشته های تجربی معروف می توان به رشته های دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی، دامپزشکی، فیزیوتراپی، علوم آزمایشگاهی، اتاق عمل، هوشبری، پرستاری، بینایی سنجی و شنوایی سنجی اشاره کرد که توصیه می شود جهت اطلاع دقیق از هر رشته و معرفی رشته مورد نظر با مجموعه پنگوئن تماس حاصل فرمایید تا بتوانید با کمک مشاوران، بهترین رشته را انتخاب نمایید و با یک برنامه ریزی مناسب و اصولی و استفاده از تکنیک های مطالعه و تست زنی به هدف خود یعنی قبولی در کنکور برسید. راستی اگر می خواهید بدون کنکور در رشته دلخواهتان ادامه تحصیل دهید. 

 

رشته های انسانی

 

داوطلبان کنکور انسانی باید از بهترین رشته های انسانی و موقعیت شغلی آنان اطلاعات لازم را داشته باشند. دانش آموزان و کنکوری ها برای اطلاع از رشته های انسانی مناسب با شخصیتان بهتر است از مشاوران پنگوئن راهنمایی بگیرید تا بعداً دچار مشکل نشده و تغییر رشته ندهید. انتخاب مناسب رشته شما می تواند کمک شایانی به آینده تحصیلی شما کند. از جمله رشته های پرطرفدار انسانی، می توان به رشته های حقوق، روانشناسی، مشاوره، ادبیات، حسابداری، مدیریت اشاره کرد.

 

رشته متناسب با شخصیتتان را از مشاوران پنگوئن بخواهید

 

رشته های ریاضی

 

از جمله رشته های ریاضی پرطرفدار می توان به رشته های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی معماری، مهندسی عمران، مهندسی صنایع، مهندسی شهرسازی اشاره کرد که جهت معرفی رشته مورد نظر می توانید از مشاوران پنگوئن کمک بگیرید تا اطلاعات دقیق در مورد هر رشته را کسب نمایید. توجه داشته باشید با انتخابی هوشمند و هدفمند در کنکور سراسری  آینده ی درخشانی برای خود رقم بزنید. پیشنهاد می کنیم به اینستاگرام مشاوره پنگوئن بپیوندید. در ضمن می توانید برای برنامه ریزی کنکور ریاضی با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

رشته های هنر

 

حتماً در انتخاب رشته های هنر، به علاقه ی خود، بازار کار و موقعیت شغلی آن رشته و همچنین ادامه تحصیل آن رشته هنر در مقاطع تحصیلی بالاتر در داخل و خارج کشور دقت نمایید. از جمله رشته های هنر کنکور می توان به رشته های عکاسی، سینما، گرافیک ( ارتباط تصویری)، هنرهای تجسمی، نقاشی، نمایش، صنایع دستی، طراحی پارچه، فرش و مجسمه سازی اشاره کرد که شما می توانید جهت معرفی رشته گروه هنر با مشاوران پنگوئن تماس گرفته و از آنان راهنمایی بخواهید و انتخابی هوشمند در کنکور سراسری داشته باشید و با یک برنامه ریزی درسی دقیق و منظم به هدف خود دست یابید.

 

رشته های زبان

 

از جمله رشته های زبان در کنکور سراسری، می توان به آموزش زبان انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی، زبان و ادبیات آلمانی، مترجمی زبان آلمانی، زبان و ادبیات فرانسه، مترجمی زبان فرانسه، زبان ایتالیایی، زبان چینی و زبان روسی اشاره کرد که حتماً اطلاعات دقیقی از جمله بازار کار و موقعیت شغلی و آینده تحصیلی رشته مورد نظر داشته باشید تا بتوانید به موفقیت برسید و در رشته ای که دوست دارید و در بهترین دانشگاه در کنکور قبول شوید.جهت تحقق این امر کافی است که در کنار یک برنامه ریزی دقیق،تکنیک های مطالعه و تست زنی را هم بلد باشید.

در انتها با ما در چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم همراه شوید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 اگه سوالی داری بپرس، اگه نظری داری بگو...
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments