برای ارتباط با مشاوران کنکور پنگوئن فرم زیر را پر نمایید.
در تمامی ساعت شبانه روز میتوانید با مشاورین پنگوئن ارتباط برقرار کنید.

با پنگوئن به رویاهایت برس
بستن

مشاوره کنکور

 

مشاوره تلفنی کنکور

 

کنکور یکی از مهم ترین بخش های زندگی می باشد که می تواند آینده ی شما را دگرگون سازد. همواره دانش آموزان و کنکوری ها به دنبال راهی هستند که بهترین نتیجه را در کنکور کسب نمایند و آینده ی خود را تضمین نمایند. از این رو که یک مشاوره کنکور می تواند کمک شایانی به شما کند تا با یک برنامه ریزی درسی صحیح، خود را برای کنکور آماده نمایید. بنابراین نقش مشاوره کنکور در نتیجه قبولی در کنکور سراسری پر رنگ می باشد. از این رو یکی از شیوه های جدید مشاوره، مشاوره تلفنی کنکور می باشد که شما می توانید از برجسته ترین مشاوران در هر شهر و منطقه ای که باشید مشاوره کنکور تلفنی بگیرید. این کار به شما کمک می کند که از اتلاف وقت خود جلوگیری نمایید و در هر ساعت از شبانه روز بتوانید با مشاور خود ارتباط برقرار نمایید و در نتیجه در برنامه ریزی درسی و مسائل مربوط به آن دچار مشکل نشوید. پس با مشاوره کنکور تلفنی آینده ی خود را تضمین نمایید. مشاوران مجموعه پنگوئن می توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند و شما برای بهبود وضعیت تحصیلی خود می توانید با مجموعه پنگوئن تماس بگیرید و از مشاوران برجسته، مشاوره تلفنی کنکور بگیرید. بد نیست سری هم به مقاله برنامه درسی برای کنکور بزنید.

 

مشاوره تلفنی کنکور،صرفه جویی در وقت

 

چگونه مشاوره تلفنی بگیریم؟

 

مشاوره کنکور به شما کمک می کند که اطلاع دقیقی از منابع کنکور سراسری بودجه بندی کنکور، تکنیک های مطالعه، تکنیک های تست زنی داشته باشید و همچنین با استفاده از مشاوره تلفنی کنکور می توانید برنامه ریزی درسی بگیرید و همچنین به شیوه ای درست، زمان خود را مدیریت نمایید. حال جای این سؤال است که چگونه مشاوره تلفنی کنکور بگیریم؟ در جواب سؤال، می توان گفت که شما می توانید با مشاورین برجسته به صورت تلفنی تماس حاصل فرمایید. یا مشاوره کنکور با موبایل بگیرید و از آن ها بخواهید که شما را راهنمایی نمایند. پس برای موارد جزئی هم احتیاج به مشاوره حضوری نیست و شما می توانید از خدمات مشاوره تلفنی بهره مند شوید. برای این کار با مشاوران مجموعه پنگوئن تماس گرفته و از آنان بخواهید شما را راهنمایی نمایند و با ارائه یک برنامه ریزی دقیق شما را به هدفتان یعنی قبولی در کنکور نزدیک نمایند.

 

مزایای مشاوره تلفنی کنکور

 

همان طور که گفته شد دانش آموزان سال دوازدهم و کنکوری ها می توانند با استفاده از مشاوره تلفنی کنکور در هر مکان و زمان به راحتی از خدمات مشاوره کنکور استفاده نمایند که برخی از مزایای مشاوره تلفنی کنکور به شرح ذیل است: 

  •       ارائه برنامه ریزی درسی برای کنکور توسط مشاوران کنکور سراسری
  •      بیان روش های صحیح مطالعه و تکنیک های تست زنی و تست خوانی توسط مشاوران.
  •     معرفی رشته های تحصیلی با راهنمایی مشاوران برجسته کشور
  •      آگاهی از منابع خوب کمک آموزشی و تستی کنکور
  •      آگاهی از آزمون های آزمایشی خوب کنکور متناسب با رشته تحصیلی
  •     مشاوره انگیزشی کنکور

 

 

تفاوت مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری

 

مشاوره تلفنی کنکور یکی از نیازهای دانش آموزان و کنکوری های عزیز می باشد. حال جای این سؤال پیش می آید که تفاوت مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری در چیست؟ و چه کسانی می توانند از مشاوره کنکور تلفنی استفاده نمایند. می توان گفت که همه ی افراد و متقاضیان کنکور سراسری می توانند از مشاوره تلفنی کنکور برای برنامه ریزی درسی خود استفاده نمایند. اما تفاوت مشاوره تلفنی و حضوری به شرایط هر داوطلب کنکور سراسری بستگی دارد. مشاوره تلفنی کنکور برای افرادی که در مناطق دور هستند و امکان مراجعه حضوری ندارند بسیار مناسب بوده و همچنین دانش آموزان سال دوازدهم و پشت کنکوری ها که وقت کافی برای استفاده از مشاوره حضوری ندارند و یا شاغل هستند می توانند از مشاوره تلفنی کنکور پنگوئن برای بهره مندی از تمام مسائل مشاوره کنکور استفاده نمایند. در ضمن داوطلبان کنکور سراسری می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات مشاوره و برنامه ریزی تلفنی مجموعه پنگوئن استفاده نمایند. پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله برنامه ریزی برای کنکور ریاضی بزنید.

 

در انتها پیشنهاد می کنیم سری به مقاله منابع کنکور بزنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 اگه سوالی داری بپرس، اگه نظری داری بگو...
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments