برای ارتباط با مشاوران کنکور پنگوئن فرم زیر را پر نمایید.
در تمامی ساعت شبانه روز میتوانید با مشاورین پنگوئن ارتباط برقرار کنید.

با پنگوئن به رویاهایت برس
بستن

مشاوره حضوری

 

مشاوره حضوری

 

اکثر داوطلبان کنکور سراسری اطلاعات دقیقی از نحوه برنامه ریزی درسی و تکنیک های مطالعه، تکنیک های تست زنی و تست خوانی، منابع کنکور سراسری، بودجه بندی کنکور و مواردی از این قبیل ندارند و بنابراین یک مشاور کنکور می تواند به آن ها این مطالب را گفته و راهنمایی کند، حال جای این سؤال است که بدانیم مشاوره حضوری خوب است؟ آیا می توان با یک مشاوره حضوری بر مسائل مربوط به کنکور سراسری مسلط شد؟ در جواب این سؤالات می توان بر مسائل مربوط به کنکور سراسری مسلط شد؟ در جواب این سؤالات می توان گفت با مشاوره حضوری کنکور و تلاش خود می توانیم بهترین نتیجه را در کنکور بگیریم. مشاوره حضوری و خدمات آن نه تنها ما را از لحاظ علمی تقویت می کند، بلکه از لحاظ انگیزشی نیز می توانیم خود را برای کنکور 98 آماده سازیم. مجموعه مشاوره پنگوئن به عنوان بزرگ ترین مرکز مشاوره، می تواند کمک شایانی به شما در جلسات حضوری مشاوره نماید و شما را در این امر بزرگ یاری نماید.

چگونه مشاوره حضوری کنکور بگیریم؟

 

سؤال اکثر داوطلبان کنکور سراسری 98 این است که چگونه مشاوره حضوری کنکور بگیریم؟ در جواب سؤال می توان گفت که ابتدا باید هدف خود از مشاوره حضوری را تعیین کنیم و سپس به دنبال آن باشیم. اگر برای مشاوره و برنامه ریزی کنکور می خواهید رتبه خوبی را کسب نمایید پس یک مشاوره حضوری کنکور می تواند به شما کمک شایانی کند و یک مشاور برجسته نه تنها برنامه ریزی درسی شخصی شما را به شما بدهد بلکه شما را از لحاظ انگیزشی، آماده کنکور 98 آماده سازد، پس پیشنهاد می شود از مشاوران برجسته کنکور پنگوئن وقت مشاوره حضوری بگیرید و از راهنمایی آنان استفاده لازم را ببرید. توصیه می کنیم سری هم به مقاله نحوه برنامه ریزی برای کنکور بزنید.

 

مشاوره حضوری کنکور و تاثیر بسیار زیاد آن بر دانش آموز

 

مزایای مشاوره حضوری کنکور

 

مشاوره حضوری کنکور تأثیر به سزایی در عملکرد شما در کنکور سراسری خواهد گذاشت و شما می توانید به راحتی با مشاور کنکور خود ارتباط برقرار نمایید. توجه داشته باشید که تمامی داوطلبان کنکور سراسری تجربی، داوطلبان کنکور ریاضی، متقاضیان کنکور انسانی، شرکت کنندگان در کنکور سراسری هنر و داوطلبان کنکور زبان می توانند از خدمات مشاوره حضوری استفاده ببرند و به همین دلیل برخی از مزایای مشاوره حضوری کنکور به شرح زیر می باشد:

1.     ارتباط مستقیم دانش آموزان و کنکوری ها با مشاور

2.     نظارت و بررسی بیشتر مشاوران کنکور بر داوطلبان کنکور سراسری

3.     انجام برنامه ریزی همه جانبه و گسترده در مشاوره حضوری کنکور

4.     امکان پرسش و پاسخ بیشتر در مشاوره حضوری

5.     تأثیر ارتباط حضوری بر کاهش استرس شما و ایجاد انگیزه بیشتر

6.     امکان حضور هم زمان اولیا و دانش آموزان با مشاوران

 

تفاوت مشاوره حضوری و مشاوره تلفنی

 

اهمیت مشاوره در کنکور سراسری برای داوطلبان بسیار بالاست، گاهاً افرادی بودند که با روزی 15 ساعت مطالعه نتیجه خوبی را کسب نکردند و یا معدل بالایی داشتند و درصدهای خوبی و در نتیجه رتبه ی خوبی را در کنکور سراسری کسب نکردند علت این موضوع عدم آگاهی داوطلبان کنکور سراسری از برنامه ریزی درسی صحیح و مشاوره کنکور و مسائلی از جمله منابع کنکور سراسری، بودجه بندی کنکور، تکنیک های مطالعه، بهترین آزمون آزمایشی، تکنیک تست زنی می باشد، بنابراین توصیه می کنیم که از مشاوره حضوری کنکور استفاده نمایید که تأثیر آن نسبت به مشاوره تلفنی بیشتر است. البته توجه داشته باشید که مشاوره تلفنی کنکور هم مزیت هایی از جمله ارتباط از راه دور، صرفه جویی در وقت و زمان دارد، اما ارتباط حضوری مشاور و دانش آموزان تأثیر به سزایی بر کاهش استرس دانش آموزان دارد و همچنین امکان پرسش و پاسخ بیشتر و بهتر در مشاوره حضوری فراهم می شود. همچنین تمامی داوطلبان کنکور سراسری می توانند بههمراه اولیای خود در جلسه مشاوره شرکت نمایند و مشاوران کنکور هم نظارت بیشتری بر دانش آموزان سال دوازدهم و کنکوری ها خواهند داشت. جهت تحقق این امر و موفقیت خود در کنکور سراسری می توانید با مجموعه آموزشی پنگوئن تماس حاصل فرماییدو وقت مشاوره و برنامه ریزی کنکور و سایر خدمات آن بگیرید و سرعت مطالعه و تست زنی خود را افزایش دهید.

 پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله برنامه ریزی برای کنکور ریاضی بزنید.

 

در انتها پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله تست زنی کنکور بزنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 اگه سوالی داری بپرس، اگه نظری داری بگو...
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments