برای ارتباط با مشاوران کنکور پنگوئن فرم زیر را پر نمایید.
در تمامی ساعت شبانه روز میتوانید با مشاورین پنگوئن ارتباط برقرار کنید.

با پنگوئن به رویاهایت برس
بستن

آکادمی آموزشی پنگوئن

دوست کنکوری عزیزمون؛

تو اینجایی و این خیلی عالیه! برای اینکه بهت بگیم چرا جای درستی رو انتخاب کردی، خیلی هیجان زده ایم! اما قبل از هر چیزی بریم سراغ اینکه اصلاً  آکادمی آموزشی پنگوئن چی هست و در چه زمینه‌هایی فعالیت داره!

پنگوئن یه آکادمی آموزشیه که چند صباحیه فعالیت خودش رو در زمینه‌ی مشاوره و برنامه‌ریزی کنکور شروع کرده! پنگوئن به کنکوری‌ها این امکان رو میده تا در حالی که از منابع متعدد و کلاس‌های کنکور و برنامه‌ریزی‌ های بدون بازده خسته شدن، گوشی تلفن رو بردارن و با آگاهی از منابع برتر و طرح ریزی برنامه‌ای حرفه‌ای، به اهدافشون دست پیدا کنن.

پنگوئن به ما قول میده که از اول تا آخر راه با ما همراه باشه و به ما کمک کنه که در نهایت به هدفمون برسیم. حالا اگه تو دوست عزیزمون هم کنکوری هستی، با ما همراه شو که خیلی کار داریم …

پنگوئن به صورت 24 ساعته پاسخگوئه و تا کنکور با قدرت در کنارت ایستاده و از اونجایی که هدفمون خلق آموزشی نوین و متفاوت و جذاب در کشور هست، از کلی رتبه برتر و کادر آموزشی مجرب دعوت کردیم تا توی این مسیر شیرین کنارمون باشن. 

ما با شما هستیم تا احساس تنهایی نکنید

We are with you to not feel lonely

پنگوئن چه خدماتی ارائه می‌ده؟

ما اساتید و مشاوران آموزشی کنکور تو آکادمی پنگوئن دور هم جمع شدیم تا به کنکوری‌های جان کمک کنیم این دوره‌ی شیرین و در عین حال سخت رو به خوبی پشت سر بگذرونن. تو زمینه‌های زیر می‌تونی رو کمک ما حساب کنی: 

  • برنامه ریزی درسی
  • مشاوره تلفنی کنکور
  • مشاوره حضوری کنکور
  • مشاوره آنلاین
  • اردوی مطالعاتی
  • مطالعه گروهی
  • تدریس خصوصی
  • انتخاب رشته

آکادمی پنگوئن

چند تا سوالی که شاید در مورد پنگوئن برات پیش اومده باشه….

(برای مشاهده‌ی جواب سوال‌ها کافیه روی + کنار هر سوال بزنی)

چرا اسم سایت‌تون پین پنه ولی اسم آکادمیتون پنگوئن؟

پین و پن اسم دو تا پنگوئن هست که پین خیلی باهوشه و شاگرد زرنگه کلاس و پن همیشه تنبل داستانه و نمره‌هاشم خوب نیست. ما اول می‌خواستیم اسم آکادمی رو بگذاریم “پین” ولی چون “پن” حسودی کرد و دعوا راه انداخت، مجبور شدیم یه اسم عمومی انتخاب کنیم و گذاشتیم پنگوئن! حالا کم کم تو محتوا‌ها با این دو تا شخصیت بیشتر آشنا می‌شین.

مشاوران ما چه کسانی هستن؟

از اونجایی که برامون مهمه که در کنار هم به هدف‌هامون برسیم و نام پنگوئن رو به‌عنوان آکادمی آموزشی معتبر بر سر زبون‌ها بندازیم، برای همین همیشه سعی می‌کنیم که روی کیفیت کار کنیم و بسیار خوشحالیم که امروز در کنار رتبه برتر‌های رشته‌های مختلف کار می‌کنیم.

آکادمی آموزشی پنگوئن کجا هست؟

تهران، میدان ولیعصر

چرا لازمه که به ما اعتماد کنی؟

می‌پرسی چطوری می‌تونم بهتون اعتماد کنم؟

خب حقم داری. اتفاقا خیلی هم باهوشی که این سوالو می پرسی…

شاید گفتن این جمله که “تا الان جواب خودمون رو پس دادیم” یه مقدار شعاری باشه و شاید بازم نتونی بهمون اعتماد کنی، برای همین یک جلسه مشاوره رایگان هدیه‌ی ما به تو عزیز جانه تا بتونی بیشتر باهامون آشنا شی که انشالله رفاقتمون بمونه تا ابد…

ضمانت بازگشت وجه هم دارید؟

بله که داریم، کافیه به لینک زیر مراجعه کنی:

ضمانت بازگشت وجه

راستی مشاوره رایگان هم دارید؟

بله که داریم!

فقط کافیه همین حالا با موسسه تماس بگیری و بدون هیچ هزینه‌ای یه جلسه مشاوره رایگان بگیری.

برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی درست برای کنکور ، اطلاعات زیر را پر کنید تا مشاوران در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

"*" زمینه های مورد نیاز را نشان می دهد