برای ارتباط با مشاوران کنکور پنگوئن فرم زیر را پر نمایید.
در تمامی ساعت شبانه روز میتوانید با مشاورین پنگوئن ارتباط برقرار کنید.

با پنگوئن به رویاهایت برس
بستن

تلمشاوره

 

تلگرام کنکور

 

داوطلبان کنکور سراسری، همواره دنبال اخبار جدید کنکور و مشاوره های انگیزشی و آموزشی کنکور هستند که می توانند با عضویت در کانال تلگرام کنکور پنگوئن از این خدمات مطلع شوند. در ضمن شما می توانید از مشاوران پنگوئن در تلگرام کنکور پنگوئن مشاوره بگیرید و تکنیک های مطالعه و تست زنی را آموزش ببینید و سؤالات خود درباره کنکور سراسری را در تلگرام کنکور مجموعه پنگوئن بپرسید. بنابراین توصیه می گردد که با عضویت در کانال تلگرام مجموعه ی آموزشی پنگوئن، رتبه و تراز خود در کنکور سراسری را بهبود بخشید. ما سعی می کنیم در کانال تلگرام کنکور، به روز باشیم و آنلاین پاسخ شما را دهیم. پیشنهاد می کنیم به اینستامشاوره هم بپیوندید.

 

آخرین نکات مشاوره و برنامه ریزی کنکور را در کانال تلگرام کنکور پنگوئن بخوانید

تلگرام زبان

 

داوطلبان کنکور زبان، نگران قبولی در کنکور نباشید، شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام زبان پنگوئن از تکنیک های مطالعه و تست زنی کنکور، اخبار جدید کنکور سراسری و اطلاعات لازم برای برنامه ریزی درسی مطلع شوید و همچنین می توانید به صورت آنلاین درخواست مشاوره کنکور بدهید. گروه تلگرام زبان پنگوئن می تواند به شما کمک کند تا رتبه و تراز خود در آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری بهبود بخشید و به هدف خود یعنی قبولی در کنکور دست یابید.

 

تلگرام ریاضی

 

دانش آموزان سال دوازدهم ریاضی و کنکوری ها، شما می توانید به صورت آنلاین از مجموعه پنگوئن مشاوره بگیرید. جهت تحقق این امر می توانید در کانال تلگرام ریاضی پنگوئن عضو شده و از مشاوران تخصصی کنکور ریاضی، مشاوره بگیرید و سؤال ها یتان را از آنان پرسیده و از اخبار جدید کنکور سراسری ،منابع کنکور، بودجه بندی و سایر مسائل مربوط به کنکور مطلع شوید.کانال تلگرام کنکور پنگوئن پل ارتباطی بین شما و مشاوران می باشد.

 

تلگرام تجربی

 

همواره داوطلبان کنکور تجربی نگران قبولی در کنکور سراسری هستند.بنابراین دنبال راه هایی هستند که بتوانند رتبه خوبی را در کنکور کسب نمایند.پس شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام تجربی پنگوئن به خواسته های خود برسید و علاوه بر اطلاع از تکنیک های مطالعه و تست زنی و مطالب انگیزشی مهم،به صورت آنلاین از مشاوران برجسته کنکور پنگوئن مشاوره بگیرید و با یک برنامه ریزی درسی دقیق و اصولی خود را برای کنکور سراسری آماده نمایید .

 

تلگرام کنکور پنگوئن،پلی برای رسیدن به موفقیت در کنکور

تلگرام انسانی

 

داوطلبان کنکور انسانی همواره دنبال کانال ارتباطی آنلاین هستند که بتوانند در هر ساعت از شبانه روز، سؤالات خود در مورد کنکور را از مشاوران بپرسند. بنابراین توصیه می کنیم که در کانال تلگرام انسانی پنگوئن عضو شوید و از خدمات آموزشی پنگوئن بهره مند شوید. در ضمن شما می توانید از مشاوران تخصصی کنکور انسانی پنگوئن درخواست مشاوره آنلاین کنکور انسانی نمایید تا مشاوران پنگوئن شما را تا کنکور سراسری همراهی نمایند و با یک برنامه ریزی دقیق و اصولی، شما را به هدف خود یعنی قبولی در کنکور نزدیک نمایند.

 

تلگرام هنر

 

کانال تلگرام هنر پنگوئن انواع روش مطالعه، تکنیک های تست زنی، منابع کنکور و بودجه بندی سؤالات کنکور هنر و آخرین اخبار کنکور سراسری را در اختیار داوطلبان کنکور هنر قرار می دهد تا شما بتوانید به طور همه جانبه خود را برای کنکور آماده نمایید. هم چنین شما می توانید از مشاوران تخصصی کنکور هنر پنگوئن به صورت آنلاین مشاوره بگیرید و خود را برای کنکور سراسری آماده نمایید.

 

اگر قصد قبولی در کنکور را دارید، باید با اصول برنامه ریزی آشنا شوید. برای برنامه ریزی کنکور با ما همراه باشید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 اگه سوالی داری بپرس، اگه نظری داری بگو...
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments