برای ارتباط با مشاوران کنکور پنگوئن فرم زیر را پر نمایید.
در تمامی ساعت شبانه روز میتوانید با مشاورین پنگوئن ارتباط برقرار کنید.

با پنگوئن به رویاهایت برس
بستن

اینستامشاوره

 

اینستاگرام کنکور

 

اینستاگرام کنکور می تواند به شما داوطلبان کنکور سراسری کمک کند تا علاوه بر آگاهی از آخرین اخبار کنکور، بتوانید شیوه های جدید مشاوره کنکور و برنامه ریزی درسی را بدانید و از تکنیک های مطالعه دروس کنکور و تکنیک های تست زنی کنکور مطلع شده و از مشاوره انگیزشی مشاوران برجسته استفاده ببرید. اینستاگرام کنکور پنگوئن شامل تمامی این خدمات می باشد و شما می توانید در اینستاگرام کنکور پنگوئن، از مشاوران تخصصی کنکور پنگوئن به صورت آنلاین، مشاوره بگیرید و سؤال هایتان در خصوص کنکور سراسری را از آنان بپرسید. بنابراین توصیه می کنیم پیج اینستاگرام کنکور پنگوئن را دنبال نمایید تا بتوانید رتبه و ترابز خود در کنکور را بهبود بخشید. پیشنهاد می کنیم به تلگرام مشاوره پنگوئن هم بپیوندید.

  مشاوره و برنامه ریزی کنکور را در اینستاگرام کنکور پنگوئن دنبال کنید

اینستاگرام زبان

 

داوطلبان کنکور سراسری زبان می توانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام زبان پنگوئن به گروه زبان کنکور بپیوندند و از خدمات آموزشی پنگوئن بهره مند شوند. همچنین شما می توانید جهت بهبود رتبه و تراز خود در کنکور سراسری در اینستاگرام زبان پنگوئن، مشاوره آنلاین بگیرید و از تکنیک های مطالعه دروس کنکور و روش های تست زنی و تست خوانی مطلع شوید و خود را برای کنکور سراسری و رسیدن به هدف بزرگتان آماده نمایید.

 

 

اینستاگرام ریاضی

 

داوطلبان کنکور ریاضی می توانند تمامی روش های صحیح مطالعه، تکنیک های تست زنی دروس کنکور، اخبار جدید کنکور سراسری و سایر خدمات آموزشی را در پیج اینستاگرام ریاضی پنگوئن دنبال نمایند. همچنین شما می توانید در اینستاگرام ریاضی پنگوئن سؤال هایتان را از مشاوران بپرسید و از آنان مشاوره کنکور بگیرید و با یک برنامه ریزی درسی دقیق و اصولی، خود را برای کنکور آماده نمایید و در نهایت از نفرات رتبه برتری کنکور سراسری باشید و آینده درخشانی برای خود رقم بزنید.

 

اینستاگرام تجربی

 

دانش آموزان سال دوازدهم و کنکوری تجربی، دیگر نگران مشاوره و برنامه ریزی درسی کنکور سراسری نباشید. شما می توانید برای آمادگی کنکور سراسری و دریافت برنامه ریزی درسی، پیج اینستاگرام تجربی پنگوئن را دنبال نمایید و از خدمات آموزشی مجموعه پنگوئن استفاده نمایید. هم چنین می توانید در اینستاگرام تجربی پنگوئن به صورت آنلاین و شبانه روزی، مشاوره کنکور بگیرید و سؤال هایتان در مورد کنکور سراسری را از مشاوران برجسته پنگوئن بپرسید و به هدفتان قبولی در کنکور سراسری برسید.

 

اینستاگرام هنر

 

اگر به دنبال گروه هنر هستید و به صورت گروهی مطالعه کنید و از تکنیک ها و روش های صحیح مطالعه دروس کنکور و تست زنی آگاه شوید، می توانید پیج اینستاگرام هنر پنگوئن را دنبال کنید و با مشاوران تخصصی کنکور هنر در ارتباط باشید و از آنان برنامه ریزی درسی بخواهید و خود را برای رسیدن به هدفتان یعنی قبولی در کنکور سراسری آماده نمایید.توجه داشته باشید که آخرین اخبار کنکور سراسری در پیج اینستاگرام هنر پنگوئن قرار داده می شود.

 

اینستاگرام کنکور پنگوئن،پلی برای رسیدن به موفقیت در کنکور

 

 

اینستاگرام انسانی

 

اگر از کنکور خسته شده اید و یا ناامید شده اید و حوصله درس خواندن ندارید، پیشنهاد می کنیم اینستاگرام انسانی پنگوئن را دنبال نمایید و از مشاوره انگیزشی مشاوران تخصصی کنکور انسانی بهره مند شوید. در ضمن شما می توانید در اینستاگرام کنکور انسانی پنگوئن از مشاوران برجسته ،مشاوره کنکور آنلاین بگیرید و در خواست برنامه ریزی درسی اصولی نمایید تا مشاوران پنگوئن شما را تا کنکور سراسری همراهی نمایند و بتوانید بهترین رتبه را در کنکور کسب نمایید و در بهترین دانشگاه قبول شوید.

 

در انتها به شما دوستان عزیز توصیه می کنیم مقاله برنامه درسی برای کنکور را هم بخوانید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 اگه سوالی داری بپرس، اگه نظری داری بگو...
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments