برای ارتباط با مشاوران کنکور پنگوئن فرم زیر را پر نمایید.
در تمامی ساعت شبانه روز میتوانید با مشاورین پنگوئن ارتباط برقرار کنید.

با پنگوئن به رویاهایت برس
بستن

اردوی نوروزی

 

اردوی نوروزی

 

اردوی نوروزی چیست؟ آیا اردوی نوروزی به داوطلبان کنکور سراسری کمک می کند که نتیجه بهتری در کنکور سراسری کسب نمایند؟ اردوی نوروزی کنکور چه اهدافی دارد و ویژگی های یک اردوی نوروزی خوب چیست؟ این سؤالات، سؤالات اکثر داوطلبان کنکور سراسری در نزدیکی ایام عید می باشد که ما در این مقاله به جواب این سؤالات خواهیم پرداخت. توجه داشته باشید که  اردوی نوروزی قبل از کنکور به شما کمک می کند که زمان از دست رفه قبل از کنکور را جبران نمایید و چون تایم آزاد دارید و مدرسه نمی روید، می توانید در کنار دوستان و سایر داوطلبان کنکور سراسری تمام روز را به مطالعه پرداخته و تست بزنید و خود را برای کنکور سراسری آماده نمایید.

اردوی نوروزی فرصتی مناسب برای افزایش ساعت مطالعه و جبران زمان از دست رفته است

اردوی مطالعاتی نوروز

 

یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان سال دوازدهم و کنکوری ها، ایام عید قبل از کنکور می باشد که باید آن را از دست ندهند و چون وقت آزاد دارند بتوانند از این زمان به نحو احسنت استفاده ببرند. توجه داشته باشید که اردوی مطالعاتی نوروز می تواند به شما کمک کند تا مطالب درسی پایه را مرور کنید و دروسی را که عقب افتاده اید مطالعه نمایید و تست بزنید. در ضمن توصیه می شود که با مشاوران مجموعه پنگوئن تماس بگیرید و اطلاعات لازم را درباره ی اردوی مطالعاتی نوروز کسب نمایید. دقت کنید که اردوی مطالعاتی نوروز می تواند شما را از سایر داوطلبان کنکور سراسری جلو بیندازد و پلی برای پیروزی در کنکور سراسری باشد، پس این فرصت طلایی را از دست ندهید.

 

اردوی نوروزی پنگوئن

 

اکثر داوطلبان کنکور سراسری به دنبال اردوی نوروزی پنگوئن هستند و اطلاعات لازم در این مورد را به دست آورند. اردوی نوروزی پنگوئن متشکل از اساتید و مشاوران تخصصی کنکور می باشد که شما با عضویت در آن می توانید از خدمات آموزشی پنگوئن از جمله برنامه ریزی درسی و مشاوره انگیزشی بهره مند شوید. هم چنین شما می توانید جهت آمادگی کنکور، تکنیک های مطالعه و تست زنی را از مشاوران پنگوئن بخواهید و مشاوران تخصصی کنکور پنگوئن، شما را برای رسیدن به هدفتان یعنی کسب رتبه خوب در کنکور و قبولی در کنکور سراسری یاری نمایند.تمامی داوطلبان کنکور سراسری با شرکت در اردوی نوروزی پنگوئن می توانند ساعات مطالعه خود را افزایش داده و زمان از دست رفته را جبران نمایند.پس این زمان بسیار مهم را از دست ندهید. فرصت نوروز با اردوی مطالعاتی پنگوئن از دست ندهید.

 

اردوی نوروزی پنگوئن را از دست ندهید

مزایای اردوی نوروزی پنگوئن

 

  • مجموعه پنگوئن در ایام نوروز، فضایی آرام را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید با تمرکز بالا در کنار دوستان به مطالعه بپردازید و تمرین تست نمایید.
  • محیط رقابتی و دوستانه برای شما فراهم می شود تا در اردوی نوروزی پنگوئن بتوانید به صورت گروهی مطالعه نمایید و رفع اشکال نمایید و اطلاعات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و به صورت گروهی خود را برای کنکور آماده سازید.
  • یکی از مزایای اردوی مطالعاتی پنگوئن، افزایش ساعات مطالعه شما در ایام عید خواهد بود و مزیت دیگر آن، افزایش کیفیت مطالعه و بهبود رتبه و تراز شما در کنکور سراسری خواهد بود.
  • اساتید و مشاورین مجموعه آموزشی پنگوئن در اردوی نوروزی به شما روش های صحیح مطالعه، تکنیک های تست زنی را یاد می دهند و همچنین شما می توانید از مشاوره انگیزشی آنان استفاده نموده و با یک برنامه ریزی درسی اصولی به تلاش خود جهت بهترین رتبه در کنکور سراسری  ادامه دهید.
  • امکانات خوب و مناسب گروه پنگوئن در ایام عید، به شما کمک می کند که در اردوی نوروزی پنگوئن، استرس نداشته باشید و فقط به قبولی در رشته مورد نظر خود در بهترین دانشگاه فکر کنید.

 

در انتها پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله برنامه درسی برای کنکور بزنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 اگه سوالی داری بپرس، اگه نظری داری بگو...
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments