برای ارتباط با مشاوران کنکور پنگوئن فرم زیر را پر نمایید.
در تمامی ساعت شبانه روز میتوانید با مشاورین پنگوئن ارتباط برقرار کنید.

با پنگوئن به رویاهایت برس
بستن

اردوی مطالعاتی

 

اردوی مطالعاتی

 

ارودی مطالعاتی چیست؟ اردوی مطالعاتی کنکور چه کمکی به ما می کند؟ ویژگی های یک اردوی مطالعاتی خوب چیست؟ اهداف اردوی مطالعاتی چیست؟ آیا می توان در اردوی مطالعاتی منابع و کتاب های زیاد خواند و مرور کرد؟ آیا اردوی مطالعاتی می تواند به ما کمک کند که رتبه ی خوبی را در کنکور سراسری 98 کسب نماییم؟ این سؤالات اکثر داوطلبان کنکور سراسری تجربی، شرکت کنندگان کنکور انسانی، دانش آموزان ورودی کنکور ریاضی، ثبت نام کنندکان کنکور هنر و داوطلبان کنکور سراسری زبان می باشد. در جواب این سؤال ها می توان گفت که اردوی مطالعاتی وقت مناسبی است که زمان از دست رفته را جبران کنید و بتوانید با یک برنامه ریزی درسی صحیح و اصولی در کنار اساتید و مشاوران برجسته به یک موفقیت بزرگ در کنکور نزدیک شوید. و آینده تحصیلی و شغلی درخشانی برای خود رقم بزنید. برای این کار می توانید با تماس با مجموعه پنگوئن از آنان بخواهید که شما را در این زمینه راهنمایی نموده و با یک برنامه ریزی درسی مناسب شما را به موفقیت نزدیک نمایند. اگر در رشته ریاضی تحصیل می کنید بد نیست سری هم به مقاله برنامه کنکور ریاضی بزنید.

 

اردوی مطالعاتی نوروزی

 

دانش آموزان سال دوازدهم و کنکوری ها همواره، عید را دغدغه اصلی خود می دانند و تمرکز کافی برای خواندن مطالب درسی کنکور ندارند، از طرفی عید زمان مناسبی برای خواندن و مرور درس های پایه کنکوری می باشد. بنابراین اردوی مطالعاتی نوروزی می تواند به شما کمک کند که تمرکز کافی را داشته باشید و در کنار دوستانتان به مطالعه دروس کنکور، تست زنی بپردازید. همچنین شما می توانید از تجارب مشاوران کنکور سراسری در اردوی مطالعاتی نوروزی بهره مند شوید. توجه کنید که اکثر داوطلبان کنکور سراسری ایام عید را از دست داده و شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و با مطالعه ی دروس کنکور و با استفاده از روش های تست زنی و با یک برنامه ریزی درسی خودتان را برای کنکور سراسری آماده نمایید.

 

اردوی مطالعاتی پنگوئن

 

اردوی مطالعاتی پنگوئن چیست؟ آیا اردوی مطالعاتی پنگوئن به ما کمک می کند که از وقت خود استفاده کرده و بهترین نتیجه را بگیریم؟اردوی مطالعاتی پنگوئن فقط مختص نوروز نیست و در تمام سال برگزار می شود. اما اردوی مطالعاتی نوروزی پنگوئن اختصاصی ایام عید است و به شما کمک می کند که با مطالعه صحیح آشنا شده، تکنیک های تست زنی کنکور را یاد گرفته و با یک برنامه ریزی درسی اصولی و منظم مشاوران پنگوئن به اهداف خود در کنکور سراسری برسید. زمان خود را از دست ندهید و ازخدمات اردوی مطالعاتی پنگوئن استفاده نمایید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به قبولی در کنکور برسید.

 

اردوی مطالعاتی  پنگوئن را از دست ندهید

 

مزایای اردوی مطالعاتی پنگوئن

 

اردوی مطالعاتی پنگوئن و همچنین اردوی مطالعاتی نوروزی پنگوئن برای دانش آموزان سال دوازدهم و کنکوری های 98 به صورت زیر می باشد:

  • محیط آرام و با تمرکز بالا: مجموعه پنگوئن، محیطی آرام و با تمرکز را در ایام اردوهای مطالعاتی کنکور برای شما فراهم می کند که در عین نظم، محیط را با نشاط و بدون خستگی برای شما کنکوری های عزیز آماده می کنند.
  •  فضای رقابتی برای شما و دانش آموزان و دوستانتان در اردوی مطالعاتی پنگوئن فراهم می شود که به شما انگیزه و تلاش بیشتر می دهد. حتی شما می توانید با دوستانتان گروه مطالعاتی پنگوئن را تشکیل دهید و با یکدیگر در فضایی آرام و با نشاط درس بخوانید و تست بزنید.
  • شما در اردوی مطالعاتی پنگوئن می توانید ساعات مطالعه ی خود را افزایش داده و با کیفیت درس بخوانید. داوطلبان و دانش آموزان می توانند با برنامه ریزی درسی مجموعه پنگوئن هم به یک برنامه ریزی اصولی دست یابند هم با کیفیت به مطالعه دروس و تست های کنکور 98 بپردازند. 
  • وجود اساتید و مشاوران مجرب گروه پنگوئن به شما کمک می کند تا با خیالی راحت و آسوده با تکنیک های مطالعه وبهترین روش مطالعه دروس کنکور و همچنین با تکنیک های تست زنی آشنا شوید و با برنامه ریزی درسی مناسب، تراز و رتبه ی خود را بهبود بخشید. هم چنین مشاوران، مطالب انگیزشی کنکور را به شما بیان نموده و شما را آماده کنکور سراسری می نمایند.
  •  امکانات مناسب مجموعه پنگوئن به شما خدمات مناسب در اردوی مطالعاتی کنکور و همچنین اردوی مطالعاتی نوروزی ارائه می دهد تا شما تمرکز کافی را داشته باشید و تنها هدفتان قبولی در کنکور و کسب رتبه لازم در کنکور سراسری باشد .

راستی اگر می خواهید در مورد اردوی مطالعاتی بیشتر بدانید سری به مقاله اردوی نوروزی بزنید.

کنکوری عزیز در انتها پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله برنامه درسی برای کنکور بزنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 اگه سوالی داری بپرس، اگه نظری داری بگو...
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments