برای ارتباط با مشاوران کنکور پنگوئن فرم زیر را پر نمایید.
در تمامی ساعت شبانه روز میتوانید با مشاورین پنگوئن ارتباط برقرار کنید.

با پنگوئن به رویاهایت برس
بستن

آزمون آزمایشی

 

آزمون آزمایشی

 

سؤالی که ممکن است برای اکثر داوطلبان کنکور سراسری پیش بیاید این است که آیا آزمون آزمایشی برای کنکور مفید است؟ آیا آزمون آزمایشی کنکور می تواند به پیشرفت تحصیلی ما کمک کند؟ بهترین آزمون آزمایشی کدام است؟ چگونه آزمون آزمایشی کنکور را تحلیل نماییم؟ سؤالاتی از این قبیل که در جواب می توانیم بگوییم که آزمون آزمایشی فایده های زیر را دارد:

 •     تجربه آزمون دادن شما برای کنکور بیشتر می شود
 •    می توانید یک برنامه قابل اعتماد و مطمئن و هماهنگ با آزمون آزمایشی کنکور داشته باشید
 •     می توانید با دادن آزمون های آزمایشی خود را ارزیابی نمایید و نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید و آن را بهبود بخشید یا تقویت نمایید
 •     با دادن آزمون های آزمایشی کنکور می توانید فضایی مشابه کنکور را تجربه نمایید و از استرس شما کم شود و تمرین کنکور داشته باشید.

 

 

بهترین آزمون آزمایشی

 

سؤال اکثر همه ی داوطلبان کنکور سراسری در این روزها این است که بهترین آزمون آزمایشی کدام آزمون است؟ آزمون سنجش بهتر است یا آزمون آزمایشی قلم چی؟ آزمون های آزمایشی گزینه ی دو شرکت کنم یا آزمون کنکور گاج؟نگران نباشید ما در این مقاله به بررسی و مقایسه آزمون های آزمایشی کنکور می پردازیم که شما بتوانید بهترین آزمون آزمایشی را انتخاب کرده و با یک برنامه ریزی درست و صحیح بتوانید عملکرد خوبی را در کنکور سراسری کسب نمایید. همچنین شما می توانید از مشاوران کنکوری پنگوئن بخواهید که اطلاعات لازم در مورد هر آزمون آزمایشی در اختیار شما قرار دهند و شما بهترین تصمیم را بگیرید و خود را برای کنکور سراسری آماده نمایید. اگر دوست دارید در مورد برنامه ریزی درسی بیشتر بدانید توصیه می کنیم سری هم به مقاله نحوه رنامه ریزی برای کنکور بزنید.

 

بهترین آزمون آزمایشی را از مشاوران پنگوئن بخواهید

 

مقایسه بهترین آزمون آزمایشی

 

 •      آزمون آزمایشی قلم چی ( کانون): معمولاً دارای سؤالات سخت است که از نظر برخی داوطلبان کنکور سراسری می تواند خوب باشد، چون می گویند سؤالات کنکور آسان تر از آزمون آزمایشی هستند و می توانیم رتبه ی خوبی کسب نماییم و برای برخی از داوطلبان کنکور می تواند باعث دلهره و عدم اعتماد به نفس شود و از ویژگی های آزمون های آزمایشی قلم چی می توان به جامعه ی آماری بالا نسبت به سایر آزمون های آزمایشی و برگزاری آزمون ها به صورت هر دو هفته یکبار اشاره کرد.
 •      آزمون آزمایشی گزینه دو: سطح سؤالات آزمون های آزمایشی گزینه دو استاندارد بوده و نزدیک به سؤالات کنکور سراسری می باشد، با افزایش جامعه آماری هر ساله گزینه ی دو اما هنوز نسبت به آزمون های کانون، جامعه آماری کمتری را دارند و فاصله ای زمانی بین هر دو آزمون آزمایشی سه هفته می باشد.

 

 

 

 •    آزمون گاج:آزمون آزمایشی کنکور گاج نسبت به سایر آزمون های آزمایشی کنکور جدیدتر می باشد و سطح سوالات خوب است اما جامعه آماری آن پایین     است و برنامه ریزی دقیق و جامعی ندارند و نداشتن جامعه آماری بالا یکی از معایب اصلی آن است.

 

 •     آزمون آزمایشی سنجش: آزمون های آزمایشی سنجش به وسیله طراحان کنکور سراسری طرح نمی شود ولی زیر نظر تعاونی سازمان سنجش و آموزش کشور می باشد. سطح سؤالات آزمون سنجش متعادل بوده و از طرح سؤالات سخت و آسان پرهیز می کند. آزمون های ماهانه سنجش جامعه ی آماری بالایی ندارند ولی اکثر داوطلبان کنکور سراسری در آزمون های جامع سنجش شرکت می کنند و بیشترین جامعه ی آماری را دارند و توصیه می شود آزمون های جامع آزمایشی سنجش را از دست ندهید و می توانید خود را با سایر داوطلبان کنکور سراسری مقایسه نمایید و تقریباً ماهی یک بار این آزمون ها برگزار می شود.

 

تحلیل آزمون

 

یکی از نکات مهم این است که بدانید که دادن آزمون آزمایشی بسیار خوب است اما بهتر و مهم تر از آن این است که شما تحلیل آزمون داشته باشید و شیوه صحیح تحلیل آزمون را بلد باشید و بتوانید با استفاده از آن، نقاط قوت خود را بهبود بخشید و نقاط ضعف خود را تقویت کنید. توصیه ما این است که برای تحلیل آزمون آزمایشی خود دفتری تهیه نمایید و در آن تمامی موارد از جمله نقاط قوت و ضعف خود را پوشش داد و با یک برنامه ریزی درسی خود را برای کنکور سراسری آماده سازید. شیوه تحلیل آزمون را از مشاوران پنگوئن بخواهید تا شما را با دقت راهنمایی نمایید.

 

 

شیوه تحلیل آزمون

 

 •      سؤالات شک دار: داوطلبان کنکور سراسری که در آزمون آزمایشی شرکت کرده اید در تحلیل آزمون به سؤالاتی که با شک جواب داده اید یا شک داشته و جواب نداده اید دقت کنید و علت را بیابید و در دفتر تحلیل آزمون خود یادداشت نمایید و نقاط ضعف خود را برای کنکور سراسری تقویت نمایید.
 •     سؤالات با پاسخ اشتباه: توجه داشته باشید که اگر در آزمون های آزماشی کنکور شرکت کرده اید، در تحلیل آزمون، سؤالاتی را که پاسخ اشتباه داده اید دسته بندی نمایید و علت ها و نکته های موجود در این نوع سؤالات را بیابید و در دفتر تحلیل آزمون خود یادداشت نمایید و سعی نمایید از زدن پاسخ های اشتباه بپرهیزید.
 •     سؤالاتی که فراموش کرده اید: داوطلبان کنکور سراسری در آزمون های آزمایشی، اگر برخی از پاسخ سؤال ها را فراموش کرده اید ریشه یابید تا بتوانید علت آن را مشخص کرده و برای آزمون های آزمایشی کنکور بعدی دچار این مشکل نشوید.
 •     سؤالات بی پاسخ: توجه داشته باشید اگر در آزمون آزمایشی، سؤالاتی برایتان سخت بود و یا مبحث آن درس را نخوانده بودید، دسته بندی نمایید و به طور جداگانه تحلیل نمایید و نکات مهمی که از آن را به دست آورده اید در دفتر تحلیل آزمون یادداشت نموده مرور نمایید.
 •      سؤالات مهمی که پاسخ مثبت داده اید: در تحلیل آزمون های آزمایشی، سؤالاتی راکه جواب داده اید اما برایتان مهم بوده و نکته خاصی را داشته نیز بررسی نمایید. این گونه از سؤالات کمک شایانی به پیشرفت تحصیلی شما در کنکور سراسری خواهد کرد.

 

آزمون آزمایشی تجربی

 

همواره داوطلبان کنکور سراسری تجربی دنبال راه هایی هستند که بتوانند رتبه های خوبی را در کنکور کسب نمایند و در نتیجه در رشته مورد علاقه و در بهترین دانشگاه قبول شوند و پیشنهاد می شود که حتماً این افراد در آزمون آزمایشی تجربی شرکت نمایند و شیوه ی صحیح تحلیل آزمون را فرا گیرند و با یک برنامه ریزی درسی صحیح خود را برای کنکور آماده نمایند. از جمله آزمون های آزمایشی کنکور تجربی خوب می توان به آزمون های آزمایشی سنجش، آزمون آزمایشی قلم چی و آزمون آزمایشی گزینه دو اشاره کرد. توصیه می شود جهت اطلاعات دقیق در مورد این آزمون های آزمایشی با مشاورین کنکور تجربی پنگوئن تماس حاصل فرمایید تا شما را به هدف خود یعنی قبولی در بهترین رشته و دانشگاه  با یک برنامه ریزی درسی دقیق نزدیک نمایند.

 

آزمون آزمایشی کنکور ریاضی

 

آزمون آزمایشی کنکور ریاضی به داوطلبان کنکور سراسری ریاضی کمک خواهد کرد تا با نمونه سؤالات کنکور آشنا شده و خود را در فضای کنکور قرار دهند همچنین می توانند خود را ارزیابی نموده و نقاط ضعف و قوت خود را با استفاده از تحلیل آزمون شناسایی نمایند.دادن آزمون آزمایشی در کنار برنامه ریزی مناسب می تواند شما را به هدفتان برساند.

پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله برنامه ریزی برای کنکور ریاضی بزنید.

 

آزمون آزمایشی کنکور انسانی

 

یکی از راه های پیشرفت و ارزیابی داوطلبان کنکور انسانی، شرکت در آزمون آزمایشی کنکور انسانی می باشد که می توانند خود را محک زده و خود را با سایر داوطلبان کنکور انسانی مقایسه نمایند. با انتخاب درست آزمون آزمایشی و با یک برنامه ریزی درسی مناسب می توانید به اهداف خود در کنکور سراسری دست یابید.توصیه می گردد جهت انتخاب بهترین آزمون آزمایشی با مشاوران پنگوئن تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 

حتما تحلیل آزمون داشته باشید

 

آزمون آزمایشی کنکور هنر

 

کنکور هنر یکی از کنکورهای مهم می باشد که داوطلبان کنکور هنر باید خود را برای آن آماده نمایند. از این رو شرکت در آزمون آزمایشی کنکور هنر به آن ها کمک کرده تا نقاط ضعف و قوت خود در تمامی دروس گروه هنر را شناسایی کرده و در نتیجه خود را ارزیابی کرده و با یک برنامه ریزی مناسب خود را برای کنکور سراسری آماده نمایند. بنابراین پیشنهاد می کنیم که بهترین آزمون آزمایشی هنر را انتخاب نمایید.

 

آزمون آزمایشی کنکور زبان

 

علاقه مندان به کنکور زبان برای پیشرفت تحصیلی و بهبود رتبه و تراز خود در کنکور سراسری می توانند در آزمون آزمایشی کنکور زبان شرکت کنند. فقط توجه داشته باشید بهترین آزمون آزمایشی را انتخاب نمایید  و حتماً تحلیل آزمون را انجام دهید.شرکت در این آزمون آزمایشی کنکور به شما کمک می کند که تجربه شما در آزمون بیشتر شده و با نمونه سؤالات مشابه کنکور سراسری آشنا شوید و خود را ارزیابی نموده و با برنامه ریزی درسی مناسب بتوانید به تلاش خود در جهت قبولی در بهترین دانشگاه با قوت ادامه دهید.

 

در انتها پیشنهاد می کنیم سری هم به مقاله تست زنی کنکور بزنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 اگه سوالی داری بپرس، اگه نظری داری بگو...
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments